NUMĖR 4
SOT ËSHTË
 
BALLINA
PĖRMBAJTJA
POLITIKĖ
EDITORIALI
BOTA
INTERVISTA
AKTUALITETE
HISTORI E JET...
VËSHTRIME
HAPËSIRA SHQ...
PIKËPAMJE
DOSJA E JONË
ART dhe KULTURĖ
MARKETING
KONTAKT
ARKIVI
 
 
Kthimi i Serbisė ende i mundshėm
 
Unë e kam kryer detyrën time
 
Dėbohen qindra shqiptarė nga vatrat e tyre
 
Gjenerali qė nuk harrohet
 
 
BALLINA VITI I - 30 KORRIK 1999


 

Nė mungesė
tė njė qeverie
tė aftė,
Kosova i ka
dy qeveri
tė paafta

 
 
 
 
 
 

Copyright © 2004 PASQYRA.COM ASNJË ARTIKULL NUK MUND TË BOTOHET PA LEJEN ME SHKRIM TË REDAKSISË